carla-fontana

Mliečna čokoláda do fontány Carla - 1 kg

Predajná cena vr. DPH:8,90 €
Zľava
Cena za 1 kg: 8,90 €
Čokoláda pre fontány zn Carla. Mliečna čokoláda Carla do fontány sa chuťou podobá mliečnej čokoláde Milka. Jedná sa o kvalitnú čokoládu vyvinutú špeciálne pre čokoládové fontány. Česká spoločnosť Carla ako jediný český výrobca čokolády vyvinula špeciálnu čokoládu pre čokoládové fontány.

Čokoláda pre fontány zn Carla. Česká spoločnosť Carla ako jediný český výrobca čokolády vyvinula špeciálnu čokoládu pre čokoládové fontány. Ponúka dva druhy kvalitnej čokolády do čokoládovej fontány: mliečnu čokoládu do fontány VG427 s obsahom kakaa 37% a horkú čokoládu do fontány VG407 s obsahom kakaa 60%.

Mliečna čokoláda Carla do fontány sa chuťou podobá mliečnej čokoláde Milka. Jedná sa o kvalitnú čokoládu vyvinutú špeciálne pre čokoládové fontány. Čokoláda Carla do fontány je dodávaná pre ľahké rozpúšťanie vo forme šošoviek.

Táto čokoláda má výnimočné vlastnosti a lepšie tečie, ako iné druhy čokolády. Je to dané vyšším obsahom kakaového masla, ktoré je v bežných čokoládach nahradzované rastlinnými tukmi a pre použitie v čokoládovej fontáne je treba normálne čokoládu upravovať do patričnej konzistencie pridávaním kakaového masla.

Obsah kakaa: 37%

Výrobca: Carla spol. s.r.o.

Krajina pôvodu: ČR

Balenie: 1 kg

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátory: sójový lecitín a polyglycerol-polyricín-oleát, vanilkový extrakt bourbon Madagascar.

Výrobok môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Nutričné hodnoty pre 100 gramov: 2509 kJ (603 kcal); tuky 43,8 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 27,4 g); sacharidy 46,3 g (z toho cukry 45,6 g); bielkoviny 5,1 g; soľ 0,15 g.