cokoladove-pecky

Tmavá náplň do fontány 1 kg

Predajná cena vr. DPH:4,90 €
Zľava
Cena za 1 kg: 4,90 €
Tmavá náplň do čokoládovej fontány a pre čokoládové fondue - ponúkame ju ako lacnú alternatívu čokolád Carla a Callebaut pre čokoládové fontány a na fondue. Pre čokoládové fondue ju môžete použiť priamo, do čokoládovej fontány je potrebné ju pre správnu tekutosť nariediť jedlým olejom v pomere 1 dcl na 1 kg čokolády.

Tmavá náplň do čokoládovej fontány a pre čokoládové fondue - ponúkame ju ako lacnú alternatívu čokolád Carla a Callebaut pre čokoládové fontány a na fondue. Pre čokoládové fondue ju môžete použiť priamo, do čokoládovej fontány je potrebné ju pre správnu tekutosť nariediť jedlým olejom v pomere 1 dcl na 1 kg čokolády. Tmavá náplň je dodávaná pre ľahké rozpúšťanie vo forme peniažkov (šošoviek).

Krajina pôvodu: ČR

Balenie: 1 kg

Cukrovinka. Zloženie: cukor, čiastočne stužený rastlinný tuk (palmový), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (min. 12%), kakaová hmota, sušená srvátka, emulgátory: sójový lecitín, E476, aróma.

Výrobok môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Nutričné hodnoty pre 100 gramov: 2330 kJ (560 kcal); tuky 37,3 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 17,1 g); sacharidy 49,8 g (z toho cukry 48 g); bielkoviny 3,8 g; soľ 0,15 g.