cotton-candy-RB-700
cotton-candy-RB-700
vyrobnik-cukrove-vaty-beneo

Výrobník cukrovej vaty Cotton Candy Machine

Predajná cena vr. DPH:29,90 €
Zľava
Cena za 1 kg:
Čo milujú všetky deti? Predsa cukrovú vatu! S chuťou sa do nej púšťajú pri návšteve cirkusu, jarmokov či zoologickej záhrady. Výroba cukrovej vaty nestojí veľa, ale pre vaše deti má cenu zlata.

Čo milujú všetky deti? Predsa cukrovú vatu! S chuťou sa do nej púšťajú pri návšteve cirkusu, jarmokov či zoologickej záhrady. Výroba cukrovej vaty nestojí veľa, ale pre vaše deti má cenu zlata. Ak im chcete touto maškrtou spestriť rodinné oslavy, či doma organizované detské párty s kamarátmi, zaobstarajte si do domácnosti stroj na výrobu cukrovej vaty Cotton Candy Machine.

Zábavný prístroj na výrobu cukrovej vaty ako z hodov. Okrem prípravy vaty už na prvý pohľad zaujme svojím veľmi podareným retro dizajnom – prístroj tak vyzerá ako by sa vrátil z 50. rokov. Výroba vaty je navyše veľmi zábavná a radosť z nej budú mať predovšetkým deti – ideálne poslúži tiež na detských oslavách.

Pomocník, ktorý vyrobí sladké pokušenie jednoducho, rýchlo a navyše je veľmi skladný a rozoberateľný – ľahko sa čistí a zaberie skutočne málo miesta.

Súčasťou balenia je aj odmerka na cukor. Kvalitná cukrová vata za pár eur, ktorú doma vykúzlite, vás v očiach vašich detí a ich kamarátov vynesie na prvé priečky detských hitparád o najlepšiu mamu na svete.

Parametre:

  • Napájanie: 230 V~ 50 Hz
  • Príkon: max. 500 W
  • Rozmery: 270 x 220 x 270 mm
  • Rozmery balenia: 200 x 280 x 280 mm
  • Hmotnosť: 1,8 kg

Špeciálny hrubozrnný cukor na výrobu cukrovej vaty si môžete zakúpiť tu v týchto príchutiach :
- Javorový sirup (svetlo hnedá farba),
- Jahoda (červená farba),
- Birthday cake (biela farba),
- Limetka (svetlo zelená farba),
- Piňa Colada (žltá farba)
- Choc-o-floss (biela farba)

Špajle:
Môžete si tu nakúpiť aj špeciálne štvorhranné špajle pre ľahké namotaní cukrovej vaty.