Spôsoby a ceny doručenia a platby:

Doba dodania: 2 - 4 pracovné dni

Cena dopravného Balík na poštu: 2,8 €

Cena dopravného Balík na adresu: 3,8 €

Dobierka: +2 €

PayPal: +1 €

Vopred prevodom: +0 €

Spôsoby platby: dobierka, vopred prevodom, PayPal

Pre objednávky nad 61 € dopravné zadarmo.

Tovar zasielame Slovenskou poštou. Tovar označený "Tovar na sklade" je odoslaný v deň objednávky za predpokladu, že bola objednávka odoslaná najneskôr o 10:00 a bolo zvolené doručenie na dobierku.

Pri platbe vopred prevodom odosielame tovar až po pripísaní čiastky na účet. Doba dodania tovaru od pripísania platby za tovar na náš účet je 2-4 pracovných dní.
Číslo účtu pre platbu: 2500572688/8330 (IBAN: SK22 8330 0000 0025 0057 2688); Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky.

Po odoslaní objednávky obdržíte v priebehu niekoľkých minút e-mailom potvrdenie objednávky, kde nájdete ďalšie potrebné údaje pre platbu.
Ak Vám potvrdenie objednávky nepríde do 5 minút, odoslanie objednávky zlyhalo a objednávka nebola uskutočnená. V tom prípade nás informujte na e-mail uvedený v kontaktoch.

Balík na adresu – doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku.

Balík na poštu – zásielku "Balík na poštu" uložíme na pošte podľa výberu odosielateľa bez predchádzajúceho pokusu o doručenie. Adresát alebo oprávnený prijímateľ si môže zásielku prevziať pri priehradke pošty po oznámení podacieho čísla zásielky alebo mena a priezviska/názvu adresáta a preukázaní totožnosti. Podmienkou poskytnutia služby je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Zoznam pôšt, pre ktoré je možné využiť službu Na poštu

Všetky uvedené ceny sú konečné vrátane DPH. Tovar posielame z Českej republiky a sme česká firma, preto ak ste platcami DPH registrovaní na Slovensku, predáme Vám tovar za cenu bez DPH. V tomto prípade platíte DPH na Slovensku.