Pokiaľ cena objednávky presiahne hranicu 66 Eur, neúčtujeme si žiadne dodatočné prepravné poplatky.

 

Doprava poštou, Balík na poštu:

  • Cena za dopravu je: 2,80 Eur

 

Doprava poštou, Balík na adresu:

  • Cena za dopravu je: 3,80 Eur

 

Doprava kuriérom SPS - Slovak Parcel Service:

  • Cena za dopravu je: 4,80 Eur

 

Dodacia lehota:

Tovar je doručovaný do 3-4 pracovných dní.

 

Spôsob platby:

  • Platba vopred prevodom na účet: príplatok 0,00 Eur
  • Platba online kartou: príplatok 0,00 Eur
  • Platba pri prevzatí - dobierka: príplatok 2,00 Eur

 

Po odoslaní objednávky obdržíte v priebehu niekoľkých minút e-mailom potvrdenie objednávky. Ak Vám potvrdenie objednávky nepríde do 5 minút, odoslanie objednávky zlyhalo a objednávka nebola uskutočnená. V tom prípade nás informujte na e-mail uvedený v kontaktoch.
Všetky uvedené ceny sú konečné vrátane DPH. Tovar posielame z Českej republiky a sme česká firma, preto ak ste platcami DPH registrovaní na Slovensku, predáme Vám tovar za cenu bez DPH. V tomto prípade platíte DPH na Slovensku.

 

Pošta, Balík na adresu – doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku.

Pošta, Balík na poštu – zásielku "Balík na poštu" uložíme na pošte podľa výberu odosielateľa bez predchádzajúceho pokusu o doručenie. Adresát alebo oprávnený prijímateľ si môže zásielku prevziať pri priehradke pošty po oznámení podacieho čísla zásielky alebo mena a priezviska/názvu adresáta a preukázaní totožnosti. Podmienkou poskytnutia služby je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Zoznam pôšt, pre ktoré je možné využiť službu Na poštu

SPS, Slovak Parcel Service - doručenie kuriérom na Vami zvolenú adresu. Kuriér štandardne garantuje doručenie po prvé dvere.

Platba vopred prevodom na účet - pri platbe vopred prevodom odosielame tovar až po pripísaní čiastky na účet. Doba dodania tovaru od pripísania platby za tovar na náš účet je 2-3 pracovných dní.
Po odoslaní objednávky obdržíte v priebehu niekoľkých minút e-mailom potvrdenie objednávky, kde nájdete ďalšie potrebné údaje pre platbu. Číslo účtu pre platbu IBAN: SK22 8330 0000 0025 0057 2688; Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky.

Platba online kartou - prostredníctvom platobnej brány ComGat. Po odoslaní objednávky vás systém presmeruje na zabezpečenú platobnú bránu a umožní vám online platbu platobnou kartou VISA, Mastercard alebo Maestro. Vyplníte požadované údaje o karte a odošlete platbu. O výsledku transakcie nás banka informuje okamžite a tak môžeme tovar odoslať bez čakania.

Platobná brána ComGate - prostredníctvom platobnej brány ComGate môžete vykonať rýchly online bankový prevod a peniaze sú na našom účte okamžite. Platobná brána ComGate predstavuje moderný spôsob online bankingu, garantuje najvyššiu mieru zabezpečenia, je schválená a regulovaná Národnou bankou.